[ Webhosting profitux.cz ]

Prázdniny v Děravém kotli

Autor: Teóma Tejedor <TeomaTejedor(at)seznam.cz>, Téma: Slety, Zdroj: PG, Vydáno dne: 12. 03. 2017 11:54

Nevíte, co dělat s volným časem o prázdninách? Přijeďte si odpočinout, něco se přiučit a užít si zábavu v nové pobočce Děravého kotle na jižní Moravě!

V letošním roce se hostinec U děravého kotle rozrostl o novou pobočku na slunné jižní Moravě, v malebné vesničce Napajedla ve Zlínském kraji. Můžete očekávat letní atrakce zábavné programy a dokonce i letní výukové kurzy! Vítáni jsou nejen Bradavičtí studenti, ale i profesoři, jenž mohou v odlehčené verzi letního kurzu uvést do studia jejich předmětu. Samozřejmě uvítáme i lektora, kteří umí a chtějí ostatní poučit o něčem novém ostatní účastníky letního pobytu!

A teď již o obecným informacím. Letní pobyt bude probíhat v termínu 19. – 23. 7. 2017 v obci Napajedla. Ubytování je zajištěno v prostorách letní chaty spravované Děravým kotlem, kde jsme schopni ubytovat až 14 účastníků – možnost spát ve vlastním stanu je vítána a prostory pro stany jsou zajištěny. Na chatě je však omezen počet postelí, takže karimatka a spacák to jistí (postel je nutné si zarezervovat předem!) Co se stravy týče - obědy a večeře budou zajištěny personálem hostince, snídaně je možná si objednat ranní dovážkovou službou (Je možné si předem objednat vegetariánskou stravu!).
A na co se tedy těšit? Na již zmíněné letní kurzy, čajovnu, Společenský večer (Letní společenský hábit je povinný!), sportovní odpoledne a také průzkumná expedice do mudlovského světa!

Cena pobytu je 700,-, která bude dělena na zálohu 300,- (přijímána do 4. 6. 2017) a doplatek 400,- (Přijímána do 1. 7. 2017).

Předběžná registrace je možná do 30. 4. 2017 do SP Emanueho Tyrse či Petera Grandwooda – prosíme, uveďte, zda si přijedete odpočinout, nebo uvažujete o postu profesora/lektora. Konečný počet lektorů jsou 4. Tito lidé dostanou své instrukce po schválení posudkovou komisí.

Za pobočku Děravého kotle,
Peter Grandwood a Emanue Tyrs