[ Webhosting profitux.cz ]

Zaměstnanci zvládli první zápas

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Vydáno dne: 20. 06. 2019 13:00

V sobotu 23. března 2019 se odehrál první zápas jubilejní 10. sezóny famfrpálu. Více informací naleznete v článku.

Oficiální první zápas jubilejní 10. sezóny famfrpálu se odehrál v sobotu 23. března 2019 od 18:00 na famfrpálovém hřišti a utkaly se týmy ze Zmijozelské koleje a z řad Zaměstnanců. Zápas byl velmi zajímavý, Zaměstnanci měli trochu navrch, ale Zmijozelští moc nezaháleli, bylo vidět, že přes prázdniny více trénovali. Ale ani tak to nestačilo na vítezství.

A kdo vůbec nastoupil? U Zmijozelského týmu se ke kapitánce Hannys Leistrové, která se pokoušela prohazovat camrály skrz obruče, přihlásili též ke střelecké pozici i Maty Anyus a Gabriel de Montanue, potlouky odráželi Percy Conel a Jane Vixen, do branky se postavila Selene Crimson a zlatonku se pokoušela chytit Lenka Tsouhalová.

Jak to vypadalo u Zaměstnanců? Ke kapitánu Johnymu Saitovi, hrajícího na postu odrážeče, se přihlásila na druhého odrážeče i Cornelia Haleová, góly stříleli Jek James El, Kačka Valentová a Maddie Láskyplná, v brance byl Mazrim Taim a zlatonku chytil Teóma Tejedor.

Střelecky se hodně vyznamenali hráči z řad Zaměstnanců, ti dokázali nastřílet až 18 branek oproti 4 střelám Zmijozelu. Nejvíce vstřelených branek měla Kačka Valentová s 10 góly. O 2 branky méně, tedy 8 střel, si připisuje Jek James El. 3 góly má na svém kontě i Maty Anyus a jeden i kapitánka Zmijozelu, Hannys Leistrová.

Odrážeči se docela vyřádili. Na celkový čas zápasu 1 hodiny, 1 minuty a 55 sekund rozdali pauzu hráčům na 1 hodinu, 11 minut a 27 sekund. I v tomhle měli Zaměstnanci velkou převahu. Nastříleli totiž rovných 45 minut a 48 sekund pauzy, to je skoro dvojnásobek Zmijozelského výkonu, 25 minut a 39 sekund. Zmijozelský výkon rozdal Percy Conel a úplně nejlepší odrážeč celého zápasu byl kapitán z řad Zaměstnanců Johny Sait, který rozdal pauzu na 44 minut a 47 sekund.

Co se týče pauz, v těch byli lepší Zmijozelští. Strávili na pauze 51 minut a 5 sekund oproti Zaměstnancům, kteří odpočívali jen 23 minut a 36 sekund. Celkově to je 1 hodina, 15 minut a 41 sekund, čímž vychází, že hráči byli 4 minuty a 14 sekund na pauze jen kvůli volně se pohybujícímu potlouku. Nejvíce na pauze byla Zmijozelská odrážečka Jane Vixen a to rovnou čtvrt hodinku, proto asi nedokázala rozdat ani jednu sekundu pauzy. Na druhého hráče s druhou nejdelší pauzou má náskok rovných 6 sekund a 12 sekund.

V nalétané vzdálenosti vyhrávají jednoznačně Zaměstnanci. Ti nalétali 6 686 políček za celý zápas, Zmijozel nalétal o 806 políček méně, tedy 5 880. Celkem se nalétalo 12 566 políček. Nejvíce jich asi mají oba chytači, Teóma Tejedor mající 2 107 políček a Lenka Tsouhalová mající 1 797 políček.

V tomto zápase jsme se nedočkali střídání, v 18:15:23 byla na 5 minut a 2 sekundy Lenka Tsouhalová odvolána za neaktivitu, a tak má na rozdíl od ostatních, kteří mají odehráno stejný čas jako u zápasu, tedy 1 hodinu, 1 minutu a 55 sekund, na svém kontě odehráno jen 56 minut a 53 sekund.

I když zlatonku chytil bývalý profesor alchymie Teóma Tejedor z řad Zaměstnanců, objevovala se spíše u Zmijozelu. Ten zlatonku spatřil o 4krát více než soupeř z řad Zaměstnanců, celkově to bylo 14krát, a měli ji i možnost dvakrát chytit. To se ale nepovedlo. Nejčastější spatření má ale Mazrim Taim, který ji viděl 4 krát. Zaměstnanci ji spatřili pouze 10 krát, nemají zaznamenané skorochycení, ale chycení již ano.

Zaměstnanci vyhráli svůj první zápas letošní sezóny a připisují si tak své první body do famfrpálového poháru. Zmijozel se v zápase snažil, na výhru to však nestačilo. Oba týmy mají před sebou ještě 3 zápasy, je tedy možné, že je ještě někdo pokoří nebo někoho pokoří oni.

A nyní naše obvyklá statistika letos o něco rozšířená a dokonce i lépe upravená.

Jek James ElZaměstnanci40:18019:12:55

Zlatonku v tomto zápase chytl po 1 hodině, 1 minutě a 55 sekundách hry Teóma Tejedor, přidal svému týmu 150 bodů a upravil konečné skóre na 40:330.

3.Maddie LáskyplnáZaměstnanci2krát
3.Percy ConelZmijozel2krát

1.Johny SaitZaměstnanci44:47
2.Percy ConelZmijozel25:39

5.Meddie LáskyplnáZaměstnanci7:57
6.Percy ConelZmijozel6:54

1.Mazrim TaimZaměstnanci1:01:55
1.Percy ConelZmijozel1:01:55

9.Johny SaitZaměstnanci576
10.Percy ConelZmijozel502