[ Webhosting profitux.cz ]

Zmijozel stále bez bodu

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Vydáno dne: 20. 06. 2019 13:30

30. března se na famfrpálovém hřišti uskutečnil další ze série zápasů sezóny. Zmijozel je stále bez bodu, Nebelvír si připisuje první body. Podrobnější informace se dozvíte v článku.

V sobotu 30. března 2019 se uskutečnil druhý zápas letošního famfrpálového klání. Na famfrpálovém hřišti se utkaly týmy Nebelvírské a Zmijozelské koleje. V tomto zápase dominoval Nebelvír snad ve všech sledovaných částech statistiky, i přes potíže, které Zmijozel měl. A jak vypadala soupiska obou týmů?

Na straně Nebelvíru pod vedením chytače Mysteriouse Shadowa jsme mohli též spatřit střelce Rose de Villiers, Ninu Pikeovou a Jamese Olivera, potlouky odrážející Gabrielu Gane, Denisse Laviette a Cleu Eowerovou, a branku chránící Terezu Lother. A jak to vypadalo na druhé straně?

U Zmijozelského týmu se kapitánce a střelkyni Hannys Leistrové přihlásili na stejný post Maty Anyus a Gabriel de Montanue, na pozici odrážečů Bára Wolfová a Percy Conel. Branku hlídala Selene Crimson a zlatonku chytala Lenka Tsouhalová. A jak vůbec dopadl zápas?

V počtu střel jednoznačně vyhráli Nebelvírští, a to poměrem 22:4. Nejvíce jich nastřílel James Oliver s 12 střelami, následovaly Rose de Villiers a Nina Pikeová s 5 trefami. Maty Anyus 3krát prohodil camrál obručema a jedenkrát se trefila i Hannys Leistrová.

I ve spatření zlatonky byli lepší Nebelvírští, i když ne o moc. Spatřili ji 22krát oproti 14 spatřením Zmijozelských, ti mohli již jednou zápas rozhodnout, Lence Tsouhalové zlatonka vyklouzla a nabídla se protihráči Mysteriousovi Shadowovi, který ji chytil a zápas tak rozhodl.

Zajímavá je část o nalétané vzdálenosti. Celkově se nalétalo 11 901 políček. Nebelvír v této části prohrál, nalétal jen 5 516 políček oproti Zmijozelským a jejich nalétaných 6 378 políček. A že vám chybí do celkového počtu ještě 7 políček? Ano, máte pravdu. Těchto 7 políček si připisuje rozhodčí tohoto zápasu Fiona z Albionu a putují na účet Zaměstnanců.

I odrážeči s potlouky se činili. Rozdali celkem 1 hodinu, 1 minutu a 46 sekund pauzy, samovolně se pohybující potlouky k tomuto času přidaly 2 minuty a 3 sekundy. I když Zmijozel rozdal více času na pauzu než Nebelvír, byli to právě oni, kdo měl delší pauzy. Zmijozelští odrážeči poslali na pauzu ostatní hráče na 36 minut a 18 sekund, Nebelvírští na 25 minut a 28 sekund.Co se týče strávené doby na pauzách, víc toho měli opět Zmijozelští, konkrétně si odpočinuli na 36 minut a 28 sekund, Nebelvírští si dáchli na 27 minut a 21 sekund.

Během celého zápasu jsme mohli vidět pouze 2 střídání a to na straně Nebelvíru. Obě střídání byly na pozicích odrážečů. Ve 20:10:57 Clea Eowerová vystřídala Gabrielu Gane a ve 20:30:13 se prohodily. Ve 20:44:51 byl zápas na 11 minut a 29 sekund přerušen kvůli technickým problémům ze strany Zmijozelu. Znovu se začalo hrát ve 20:56:20.

I když se Zmijozel snažil, jak chtěl, i přes potíže, které měl, 2 body za vítězství si bere jeho soupeř Nebelvír.

Obvyklý závěr reportu snad již představovat nemusím.

Nina PikeováNebelvír40:22021:20:11

Zlatonku v tomto zápase chytl po 1 hodině, 2 minutách a 41 sekundách hry Mysterious Shadow, přidal svému týmu 150 bodů a upravil konečné skóre na 40:370.

3.Clea EowerováNebelvír2krát
3.Percy ConelZmijozel2krát

UmístěníHráčTýmčas
1.Percy ConelZmijozel32:54

5.Nina PikeováNebelvír5:48
6.Percy ConelZmijozel4:16

1.Nina PikeováNebelvír1:02:41
1.Percy ConelZmijozel1:02:41

9.Denisse LavietteNebelvír584
10.Percy ConelZmijozel531