[ Webhosting profitux.cz ]
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
03.12.2018: Aktualizace sletů
Do archivu sletů byl přidán pražský "filmový" slet.

18.10.2018: Aktualizace sletů
Byla upravena pravidla pro organizaci sletů - nově již není třeba psát informační článek o připravovaném sletu zde do DV, neboť všechny potřebné informace pro účastníky budou uváděna striktně na EB v příslušné sekci.
Slety

* Vyjádření Fiony z Albionu k oficiálním sletům

Vydáno dne 20. 09. 2008 12:28 (1371 přečtení)

Nedávno proběhla na různých místech "horká" debata na téma oficiální slety. Existuje spousta dohadů, spousta pomluv a polopravd a tak bych na tomto místě chtěla uvést věci na pravou míru.
Aktualizováno + malý dotatek

Na naléhání jednoho z profesorů jsem se po dlouhé době rozhodla povolit konání sletů nazvaných jako oficiální, přestože oficiální znamená ve skutečnosti to, že je slet pořádán vedením školy se zárukou všech možných rizik pro rodiče nezletilých a s dohledem osob starších 18 let. I když se vám, mladším nejspíš tohle nelíbí, je to nutnost, kterou s sebou nese konání takovéhle akce, protože oficiální především znamená zabezpečený po stránce pedagogické, ať chcete a nebo ne.

Dohodli jsme se na některých podmínkách, mimochodem nejvíc diskutovaná podmínka a to 20 lidí byla právě v té prvotní dohodě obsažena, a já se to rozhodla zkusit.

Vlna nejrůznějších názorů, pochval i kritiky mě však donutila se zamyslet nad tím, že podmínky nebyly zcela domyšlené a tak jsem dodala některé další, zabezpečující především onu "ochranu" u mladších jedinců.

Nakonec však vlna rozhořčení nad údajnou nemožností zabezpečit například nekonzumování alkoholu nezletilými ... mimo jiné ... způsobila to, že jsem přehodnotila vše okolo oficiálnosti sletů, nebylo to nic takového, jako že mi něco "přeletělo přes nos" jak jsem se dočetla v nejmenovaném bulvárním časopise.

Jen jsem si uvědomila, že nejspíš nebude možné, aby studenti či nezletilí profesoři tohle dokázali zajistit.

A výsledek?

Rozhodla jsem se ve spolupráci s dalšími členy vedení, že oficiální sraz bude pouze sraz, který bude pořádat vedení školy pod hlavičkou organizace, která pro rodiče bude zárukou nezávadnosti takového setkání například pro 12 leté děti.

Neslibuji, že takový sraz v blízké dohledné době bude, ale slibuji jinou věc, tu, kvůli které vlastně slovo oficiální slet původně vzniklo a to jsou karty.

Od tohoto školního roku, tedy počítaje v to již nově chystané slety v Praze a Ostravě (a samozřejmě i všechny ostatní, které budou ve školním roce pořádány), bude všem účastníkům jistého počtu sletů za školní rok (počet bude ještě upřesněn), tedy těm nejaktivnějším přidělována "sletová karta", kterou lze získat pouze za slety. Tato karta bude přidělována na konci školního roku všem účastníkům toho jistého počtu sletů a organizátorům sletů, které nebyly pouhým setkáním přátel, ale které měly nějaký program týkající se školy v Bradavicích.

Takže shrnutí je takové, že oficiální srazy nebudou žádné (krom pořádaných mnou a vedením), ale účast pro získání karet se bude počítat za všechny, které mají nějaký program, jak je napsáno výše.

Fiona z Albionu

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Autor: Anelka Fere | Počet komentářů: 19 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |