[ Webhosting profitux.cz ]
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
03.12.2018: Aktualizace sletů
Do archivu sletů byl přidán pražský "filmový" slet.

18.10.2018: Aktualizace sletů
Byla upravena pravidla pro organizaci sletů - nově již není třeba psát informační článek o připravovaném sletu zde do DV, neboť všechny potřebné informace pro účastníky budou uváděna striktně na EB v příslušné sekci.
Denní Věštec

* Info o Denním Věštci pro nováčky

Vydáno dne 09. 02. 2009 12:01 (1103 přečtení)

Více v článku...

Máme tu zase další registraci. To znamená spousty nových tváří, ale i staré známé, kteří se rozhodli vrátit a opět se připojit k životu na EB. Těm, co tento svět ještě moc neznají, bych chtěla představit alespoň naše časopisy. Ano, Denní Věštec už není pouze jeden časopis, ale má i svou povídkovou část – E-B FanFiction. Odkaz na tu to stránku naleznete -zde-

Pokud se chcete něco dozvědět o jeho historii DV stačí kliknout na tento -odkaz-
Dále v menu také najdete různé informace ať už týkající se sletů, výsledků školního poháru a mnoho jiné. Speciálně pro nováčky jsou zde připraveny často kladené dotazy ohledně EB.
Naše noviny jsou seriózní E-bradavický tisk, který informuje o veškerém dění ve světě HP a na E-bradavicích. Také zde vydáváme rozhovory a dotazníky se studenty, občas pořádáme soutěže o drobné ceny. Nyní zde probíhá soutěž o Krále a královnu EB, kde můžete získat i kromě malých cen, jako jsou sladkosti, i ceny v podobě galeonů a pro vítěze je nachystána dokonce zlatá karta! Do této soutěže se můžete hlásit do 10.2.2009.

Chtěla bych vám ještě také říct něco o funkcích v DV a povinnostech redaktorů, protože v nejbližší době bude vyhlášen konkurz na tyto místa.
V průběhu roku stále přijímáme nové redaktory. Pokud máte zájem o nějaké místo, musíte vždy počkat, až bude vyhlášen konkurz. Těch je v průběhu roku několik. Většinou jsou vždy na začátku každého druhého měsíce, ale není to pravidlem.


A teď ještě stručné informace o jednotlivých místech:
Horoskopy:
Úkoly: Nejméně jednou týdně psát horoskop na všechny znamení (je možné taky vydávat horoskop třeba po třech znameních vícekrát týdně, nebo i jinak kombinovat)

Normální redaktoři:
Úkoly: Psát o veškerém dění v E-b a světě HP. Netolerujeme zkopírované články! Každý článek musí mít nejmenší povinnou délku alespoň 5 řádků.

Rozhovory a ankety:
Úkoly: Dělat rozhovory (nejméně 10 otázek) a ankety s lidmi z EB. Anketou se myslí pokládání otázky nejméně 10 lidem na e-B.

Správce soutěží:
Úkoly: Správce soutěží pořádá v DV různé soutěže a kvízy. Správcem soutěží v DV se můžete stát pouze, když zde nějakou dobu působíte jako redaktor.

Red. - slety:
Úkoly: Pokud máte zájem jet na nějaký e-Bradavický slet, napíšete správci sletů a ten vás zapíše do seznamu v DV.

Korektor:
Úkoly: Opravování všech pravopisných chyb v DV.

Kolejní redaktoři:
Úkoly: Psát o dění ve své koleji, občas je povolen i rozhovor, ale pouze se studentem ze své vlastní koleje. Na tato místa se budete moci hlásit až po rozřazení do kolejí (bude uspořádán další konkurz)


Povinností každého redaktora je napsat minimálně jeden článek za týden a maximálně tři za den! Pokud víte předem o své dlouhodobější nepřítomnosti, je vaší povinností se omluvit.
V žádném případě netolerujeme kopírování článků!

Jistě vás také bude zajímat co za psaní článků dostanete. Za jeden článek je možné získat 5 -50 galeonů, které vám budou přičteny na účet v E-Bradavicích.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Autor: Anelka Fere | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |