[ Webhosting profitux.cz ]
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
18.10.2018: Aktualizace sletů
Byla upravena pravidla pro organizaci sletů - nově již není třeba psát informační článek o připravovaném sletu zde do DV, neboť všechny potřebné informace pro účastníky budou uváděna striktně na EB v příslušné sekci.
Zajímavosti

* Plno novinek z E-B III

Vydáno dne 01. 04. 2009 23:35 (1862 přečtení)

Další z řady aprílových článků
Upozorňuji, že jde pouze o zábavu a ne žádné očerňování, tak to tak prosím berte.
Čtěte dále...

Aktualizace

V dnešním vydání Denního Věštce se stala nenapravitelná chyba – fotografie v článcích se odmítly pohybovat. Vzhledem k tomu, že se tento problém nechtěl redaktorům napravovat kouzli, prodali všechny výtisky mudlům jako obyčené noviny – nikdo nic nepoznal.

Na dnešní hodině profesorky Peťule Bláťule se odehrála velká vzpoura, studenti ji zavřeli do skleníku a na dveře použili kouzlo trvalého přilnutí. Profesorka, aby se dostala ven, se musela ze skleníku prohrabat. Všem studentům bylinkářství hrozí vyloučení ze školy.

Robin Cook se rozhodl zasnoubit se s duchem. Kdo že je ta šťastná? Překvapivě Jane Cooková. Evidetně mu věkový rozdíl 600 let v ničem nevadí. Sám se nám svěřil, že má raději slečny, které jsou starší a zkušenější. Žádné zajíčky.

Sázka století byla podána mezi Hermionou Grangerovou a Katií Molsen Uchiha. tyto dvě slečny se vsadily, že Katie nezvládne místo personální ředitelky a Hermiona funkci studentky. Za ten jediný den nasbírala Hermiona 4 Troly do Katiína archívu známek. Když se to Katie dozvěděla, zablokovala Hermioně postup do dalšího ročníku a to tím, že jí jako povinný předmět nastavila kouzelné formule.

Dnes měl být odvysílán první díl nejmenované E-Bradavické televize, jenže ve studium "intymčo", ve kterém se točí, došlo k několika chybám. Místo osvětlení a obleku hlavního reportéra a pořadatele Amyciuse Arrowa, byl místo slušného obleku do pořadu Televizní noviny, ho navlékli a celého ho osvítili jako do pořadu, který se smí vysílat až po 22. hod. Arrow byl velice překvapen, když měl v tomto, ehm, lehčím oděvu říkat události posledních dnů. Nejspíš si umíte představit, jak asi vypadal.

Šéfredaktorka Anelka Fere si zavolala na „kobereček“ Draconii Blacfoy a Joanne Leafsovou. Obě redaktorky DV neměly tušení co se děje, jak se nám svěřily, ale šéfredaktorka měla vysvětlení. Jakmile se za redaktorkami zavřely dveře celá rozjařená a s úsměvem se na obě dívky podívala a prohlásila, že se chce hlásit na místo v Odboru záhad na Ministerstvu kouzel. Draconie a Joanne nevěděly proč a tak se samozřejmě zeptaly. Odpovědí jim bylo, že paní šéfredaktorce se již zajídá jen sedět za pracovním stolem a schvalovat nové výtisky DV! Ne chce prý zažít pořádné dobrodružství, které může zažít jen u řešení záhady oblouku smrti. Když se dívky zeptaly, co s tím mají společného bylo jim odpovědí, že ony musí přeci sepisovat články o probíhajícím studování a zkoumání Oblouku a také musí být něco jako pokusnými králíky. Na to byly obě redaktorky odvezeny ke sv. Mungovi. Utrpěly velmi vážný šok, který se hned musel nahlásit na oddělení s vážnými poruchovými vadami vnímání.

Narcissa Teacherová se rozhodla zasvětit do tajů magie lásky, avšak Eduard von Nahodil s Marahnem Veetim se rozhodli pro to stejné. Narcissa se jim svěřila, ale ti dva se domluvili a chtěli to Narcisse nějak vymluvit. Nakonec to dopadlo tak, že se Narcissa naštvala na oba, protože jí její rozhodnutí zakázali.

Christina Lavigne se tento týden podařilo dostat do -150 bodů. Podařilo se nám zjistit, jak se to mohlo stát. Christina na sebe práskla, že se neudržela na „uzdě“ a vyletěla za celý tento týden na všech jejích hodinách. Není se tedy čemu divit, když profesoři to neunesli a strhli jí body.

Alyssa Jayne Milano a Draconie Blacfoy se dnes stihly třikrát pohádat a to vždy v přeplněné zmijozelské společenské místnosti plné svědků a to prosím třikrát v krátkou dobu! Alyssa se honosila tím, jak jí to jde v rodině skvěle a povyšovala se nad Draconii. Ta si to nenechala líbit a vrátila jí to stejnou mincí. Za dvě minuty z rozepře se stala dosti „krvavá“ hádka, která neměla konce, vždy nakonec zasáhla primuska Pansy Salazarová a odtrhla tak ty dvě od sebe. Merlin ví, jak by to dopadlo. Při třetí hádce to dokonce vypadalo, že se strhne dosti ošklivá rvačka. Tentokrát si tyto dvě studentky vjely do vlasů a Pansy Salazarová na ně nestačila, musela jí pomoci nejen ředitelka koleje, která z toho byla na prášky, ale i neobávaná Elisa Ouse.


Paní ředitelka Fiona z Albionu byla včera ve večerních hodinách viděna, jak se snaží projít zdí tak, jako duchové. Podle výpovědi personální ředitelky víme, že paní ředitelka chvíli předtím ve své pracovně pořvávala texty písní skupiny Sepultura a rozhazovala lejstra se školním řádem. Morbidní výkřiky této death metalové skupiny prolínala vřískáním, že vlastně nikdy neměla ráda pravidla.

Profesorka Nika de Esteréz je těhotná! Potvrdil nám to náš EB porodní "bába" Milwen Swamptouch. Profesorka prý čeká tři zdravá "woslata." Když se toto dozvěděl Godric Nebelvír, spadl ze svého koštěte a narazil do londýnského Toweru, ze kterého ho následně museli seškrabovat školení ministerští seškrabovači z oddělení Eliminace nemotorných letců na košťatech.
P. S.: Otec zatím nebyl určen...

Včerejší slavnostní večeře ve Velké síni byla přerušena náhlým vpadnutím demonstrantů. Byly jimi želvy, které uprchly z kabinetu profesorky přeměňování Tetry Mirages. Dožadovaly se stejných práv, které mají řadoví obyvatelé škol čar a kouzel, přiřazení do kolejí a hlavně vyměnění vody v akváriu.
Na zápach z akvárií si stěžoval na koberečku u ředitelky také kolega v oboru přeměňování, Adrian Pucey, který musí ten hnus "čuchat" celý den, jelikož jeho kabinet je hned vedle Tetry.

Po dlouhé době byla z havraspárské kolejní místnosti přestěhována bouda profesorky Mytologie Vladěny Kunčarové. Profesorka na jedné ze svých včerejších hodinách dostala takový záchvat zuřivosti, že si svou boudu doslova rozflákala na třísky. Její boudu, kterou tam mimochodem musely dopravit nejtvrději vyškolené ministerské gorily - vedení mělo strach poslat za smyslů zbavenou profesorkou někoho měkčího, tedy můžete vídat v kabinetu. Ne tak slečnu Kunčarovou. Ta byla po dohodě s ředitelkou EB odvezena na ministerstvo do Odboru záhad na pozorování.

Profesorka astrologie Natalie McCheese si ve svém horoskopu v kouzelném časopisu pro mladé Bingo přečetla, že ji udupe rozzuřené stádo kentaurů, které následně vykrade dodávku romadůrů. Profesorka je z toho samozřejmě celá divá, proto se zabarikádovala ve svém kabinetě a porposila dodávkovou službu, aby její sýry poslali dobírkou přes mudlovskou poštu.

Oba profesorové astronomie, p. p. Robin Cook i p. p. Fawkes ohnivý, spolu podnikli romantickou vycházku na kopeček za hradem. Společně pozorovali hvězdičky, romantickou idylku však pokazil zvláštní a rychle se přibližující úkaz na obloze. Najednou totiž spatřili neidentifikovatelný létající objekt zářící na všechny strany a...
Omlouváme se všem jejich studentům, profesory se nám před marťany nepodařilo zachránit...

Profesor Kain prý ve svém kabinetě pracuje na dalším nebezpečném tvorovi, které chce poslat speciélně na všechny své odpůrce. Podle toho, jak se profesor vyjádřil, by se měl tvor jmenovat Frankenstein nebo Robocop a měl by mít sílu jako guvernér Kalifornie, tedy Arnie Schwarzenegger. Nákresy, půdorysy a propočty, které se redakci Denního věštce podařilo získat, ale jasně udávají tyto fakta - "smrtonosný tvor" se bude jmenovat Fluffy a je to kříženec růžové a blankytně modré kluběnky...

Autoři: Anelka Fere, Amycius Arrow, Draconie Blacfoy, Joanne Leafsová

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
Autor: Anelka Fere | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |