[ Webhosting profitux.cz ]
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
27.05.2018: Aktualizace sletů
Aktuálně je připravován slet v Olomouci. Více v sekci "Připravované slety".

03.03.2018: Konkurz do DV!

Slety

* PB: OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ MINISTERSTVA KOUZEL K NASTALÉ SITUACI

Vydáno dne 20. 04. 2015 23:50 (1066 přečtení)

Kdo je novým ministrem kouzel? Kdo je novým ředitelem Pelhřimovských Bradavic? Jak bude probíhat organizace školního roku? To všechno a ještě navíc velké překvapení v článku…

Ministerstvo jednalo celý den o důležitých informacích. Výsledky jednání přinášíme v tomto článku.

NOVÝ MINISTR KOUZEL!
Novým ministrem kouzel byl jednohlasně zvolený vysoký ministerský úředník Pius Břichnáč. V oficiálním vyjádření ministerstva kouzel stojí: „Je to jeden z nejschopnějších kouzelníků, kteří jsou pro tuto funkci jako stvoření. Funkci bude jistě zastávat s obrovským elánem, který kouzelnický svět potřebuje. Přejeme mu v jeho nové funkci mnoho štěstí.“ Pius Břichnáč se okamžitě ujal úřadu a udělal několik velice důležitých rozhodnutí.BRADAVICE MAJÍ NOVÉHO ŘEDITELE!
Nový ministr kouzel bez velkého otálení jmenoval do funkce ředitele Pelhřimovských Bradavic dlouholetého učitele Severuse Snapea. Okomentoval to slovy: Severus Snape je naprosto ideální kandidát. Je to zodpovědný člověk s obrovským množstvím zkušeností. Bude z něj víc než dobrý ředitel. Celé ministerstvo za novým ředitelem stojí a bude ho ze všech sil podporovat.“ Ministr zároveň jmenoval dva nové učitele. Jsou jimi Amycus a Alecta Carrowovi. Ministr dodal: „Bradavice potřebují reformy! Proto ministerstvo dosadilo do funkce tyto dva schopné sourozence. Zároveň se ministerstvo po konzultaci s novým ředitelem dohodlo na novém školním řádu.“BRADAVICE SE MĚNÍ K NEPOZNÁNÍ!
Je jasné, že Bradavice potřebují reformovat. „Je potřeba si uvědomit, že dosavadní organizátoři Pelhřimovských Bradavic jsou vrazi! Zavraždili ministra kouzel! Nejspíš již velmi dlouhou dobu spolupracují s Pánem Zla! Vražda byla důkladně připravena!“ A proto na ministerstvu převládá názor, že organizátoři určitě ovlivnili i chování a myšlení již stávajících studentů. Ministerstvo si nemůže dovolit žádná rizika, a proto přistoupilo k následujícím opatřením:

1. Nový ředitel nemůže mít stoprocentní důvěru v žádného z kolejních ředitelů, proto ministerstvo zavádí vzdělávací výnos, který velmi značně omezuje práva kolejních ředitelů. Nejdůležitější úpravou je to, že v letošním roce se nebudou podílet na vzdělávání studentů. Odpadají tedy jejich dopolední výukové hodiny! Celý proces vzdělávání bude mít na starost profesorský sbor v čele s ředitelem školy.
2. Všichni žáci budou v letošním roce podrobeni výslechům a velice tvrdým testům při příjezdu do školy. Žáci, kteří nebudou stoprocentně důvěryhodní, a bude u nich důvodné podezření, že jsou ve spojení s „nežádoucími č.1“ budou okamžitě zatčeni a převezeni do Azkabanu.
3. Školní pozemky budou hlídané jak pracovníky ministerstva, tak Mozkomory, kteří se opět přidali na stranu ministerstva kouzel.
4. Jakákoli provinění proti školnímu řádu budou velice přísně trestána. Ministerstvo uvažuje i o povolení kleteb, které se nepromíjejí.
5. Protože existuje důvodné podezření, že na vraždě ministra kouzel se podíleli i mudlové, bude zrušen předmět „Studium mudlů“ a naopak bude zaveden předmět OPMA, čili Obrana proti mudlovské agresi.
6. Ministerstvo okamžitě přebírá správu nad soví poštou Petra Foxe a bude skrz ni komunikovat se studenty. Zároveň ministerstvo přebírá i správu nad stránkami sletu a bude se starat o aktualizaci účastníků. Ministerstvo kouzel bude taktéž sledovat a kontrolovat ostatní komunikační kanály v rámci vyšetřování.

To jsou asi nejdůležitější opatření, které by kouzelnické společenství mělo vědět. Další opatření budou následovat a žáci se je dozvědí nejpozději při příjezdu na hrad.

VRAZI BOHUŽEL STÁLE UNIKAJÍ!
Pro vyšetřování vraždy byl ustanoven speciální vyšetřovací tým. Hlavní vyšetřovatelkou byla jmenována Dolores Jane Umbridgeová. Celý tým má za úkol co nejdříve vyšetřit, vypátrat a potrestat jak vrahy, tak lidi, kteří na vraždě spolupracovali. Již nyní jsou zavedena určitá pravidla. Vyjádření nám podala sama hlavní vyšetřovatelka: „Ihned sme se pustili do práce. Oba vrazi zmizeli beze stopy. Začali sme zajišťovat stopy a důkazy. Již nyní máme nezvratné důkazy o jejich vině. Jasným důkazem je například to, že pánové si vůbec nelámali hlavu s posíláním dopisů žákům, kteří již poslali zálohu. To je jasný důkaz toho, že už neplánovali spolupráci na přípravě školního roku. Ministerstvo kouzel tyto nedostatky brzy napraví. Nepolevíme, dokud pachatele i spolupachatele nedopadneme! Vrazi ihned dostali označení „nežádoucí č.1“, a byl na ně vydán celostátní zatykač.“

Celá redakce děkuje ministerstvu kouzel za spolupráci ohledně informovanosti obyvatelstva. Pro všechny, kteří se i přes tyto nepříjemnosti těší na nový školní rok, přinášíme ochutnávku toho, na co se mohou letošní rok těšit. Do redakce nám byl včera zaslán TRAILER k letošnímu roku! Užijte si ho!O dalším průběhu vyšetřování a organizaci školního roku Vás samozřejmě budeme informovat!

Vaše redakce

[Akt. známka: 1,36 / Počet hlasů: 11] 1 2 3 4 5
Autor: Maddie Láskyplná | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: MK
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |