[ Webhosting profitux.cz ]
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
27.05.2018: Aktualizace sletů
Aktuálně je připravován slet v Olomouci. Více v sekci "Připravované slety".

03.03.2018: Konkurz do DV!

Slety

* Další vývoj situace v Pelhřimovských Bradavicích

Vydáno dne 05. 07. 2015 13:50 (853 přečtení)

Ťuk ťuk. Kdo tam? Další školní rok v PB!

Uplynul už nějaký ten pátek ode dne, kdy nás nedobrovolně opustil bývalý ředitel školy čar a kouzel v Pelhřimovských Bradavicích, Albus Brumbál. Jak jsme vás již informovali, zcela určitě za to mohou dva kouzelníci, dnes již bývalí pořadatelé Pelhřimovských Bradavic, Petr Fox a Tom Braidwand. Jaký k tomu měli přesný důvod, není známo. Ovšem již dlouho se vědělo a ministerstvo kouzel na tuto skutečnost nejednou apelovalo, že právě Petr Fox nemá všech pět pohromadě. Pod vlivem jakéhosi lektvaru s kouzelnou přísadou prováděl různé činy, které nejsou vhodné pro někoho, kdo vykonává službu v Bradavicích. Byl to právě on, kdož spolu s Braidwandem tvrdil, že Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, se vrátil. Naprostá šílenost. A jak to dopadlo? Zabili ředitele školy, která je zaměstnávala! Nehoráznost!
Naštěstí už MK zvolilo nové, poctivé vedení Pelhřimovských Bradavic, které už se ze všech sil připravuje na nový školní rok, který započne již další týden. Vše má pod poctivým dozorem vrchní vyšetřovatelka Dolores Jane Umbridgeová, která naší redakci poskytla nahlédnutí do nové koncepce výuky na hradě: „Novým ředitelem, jak jsme již informovali, byl jmenován profesor lektvarů Severus Snape, dlouholetý člen profesorského sboru a nedoceněný člověk, kterého si z neznámého důvodu Brumbál nikdy nepouštěl moc k tělu a který po mnohá léta usiloval o post vyučující obrany proti černé magii. Jelikož tento předmět je od letošního školního roku passé, protože nikomu nehrozí žádné nebezpečí, ministerstvo kouzel dalo všechny své naděje do tohoto člověka, kterému vedení Pelhřimovských Bradavic jistě půjde jedna báseň. Sám Snape si již zvolil další dva vynikající pracovníky, sourozence Alectu a Amyciuse Carrowovi, kteří budou zastávat post výchovných poradců. Bývalá zástupkyně ředitele, Minerva McGonagallová na svou funkci už několik let neměla a začala spolu s Brumbálem senilnět. Ministerstvo pevně věří, že tento nový koncept výuky s vedením bude fungovat na 100% a pomůže nám ze školy vymítit všechny mudlovské přivržence a krvezrádce. Všichni studenti se můžou těšit na novou, perfektní formu výuky, která je bude formovat do dalšího života a nebudou se muset koukat na hlouposti, které dovoloval bývalý ředitel.“, řekla vrchní vyšetřovatelka naší redakci.
Letošní výuka bude také nově zaměřena na poznávání mudlovských šmejdů v našich řadách, kteří se musí bezpodmínečně vymítit! Vznikl nový předmět, o jehož náplni se studenti dozvědí po příjezdu na hrad. Koncepce proti mudlovským soukmenovcům musí být důkladná, aby nedocházelo k podobným trestným činům jako k zavraždění bývalého ředitele školy, na kterém se s jistotou mudlovské obyvatelstvo podílelo.
Jak se již s jistotou ví, vrazi Albuse Brumbála Petr Fox a Tom Braidwand se bohužel stále ukrývají a daří se jim uniknout. Ovšem ministerstvo je jim již na stopě a k jejich dopadení se blíží mílovými kroky. Naposledy byli spatřeni v okolí kouzelnické vísky Nová Cerekev, bystrozorové prověřují všechny důkazy a jsou vrahům na stopě. Oba kouzelníci ovšem ovládají mocná kouzla a jsou velmi nebezpeční. Nedoporučuje se jim plést do cesty!

Život a lži Albuse Brumbála
Myslíte si, že Brumbál byl jen tak dokonalý, jak jsme si jej všichni představovali? Proč jinak by zaměstnával na Bradavickém hradě zaměstnával Foxe a Braidwanda, o kterých bylo již nějakou dobu známo, že nejsou zcela v pořádku a tvrdí, že Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, se vrátil. Přitom zcela jistě je největší hrozbou našeho světa právě mudlovská populace, kterou si oba hledaní hýčkali na prsou.
Byl to také právě Brumbál, který celá léta podporoval všelijaké konspirační teorie o návratu pána zla a zničení našeho světa. Byl to také právě Brumbál, o kterém studenti tvrdívali, že je tak trochu blázen a popleta. A také to byl právě Brumbál, o kterých se někteří studenti nelichotivě bavívali, že má tak trochu problémy s „bumbáním“ a kolikrát jej ani nemohli najít v jeho kanceláři.

Albus Brumbál – génius nebo cvok?

Brumbál tedy asi nebyl nejlepším ředitelem všech dob a snad to jeho nový nástupce napraví. „Naštěstí v těchto nových dobách můžeme mít nad školou naprostou kontrolu a nebude tak docházet k všelijakým incidentům, které na školu vrhají špatné světlo.“ dodala ještě vrchní vyšetřovatelka s milým úsměvem.
Na závěr na kouzelnickou společnost znovu apelujeme, aby se rozhlédli kolem sebe a dávali si pozor na všechny mudly, krvezrádce a s nimi spřízněné osoby, které mohou být až životu nebezpečné! Taktéž stále platí nejvyšší zatykač pro Nežádoucí číslo jedna, Foxe a Braidwanda, o jakémkoliv jejich pohyb ihned informujte MK a nesnažte se těmto vrahům plést do cesty.

Vaše ministerstvo zůstává silné!!!


Nová socha nacházející se v atriu MK. Zcela jednoznačně ukazuje pohled našeho světa k mudlům a jim podobným.

[Akt. známka: 2,36 / Počet hlasů: 11] 1 2 3 4 5
Autor: Maddie Láskyplná | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |