[ Webhosting profitux.cz ]
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
27.05.2018: Aktualizace sletů
Aktuálně je připravován slet v Olomouci. Více v sekci "Připravované slety".

03.03.2018: Konkurz do DV!

Slety

* Další (prodloužený) víkend v Pražské metropoli

Vydáno dne 07. 11. 2016 20:42 (684 přečtení)

Ano, přesně tak. Další slet v Praze je již za dveřmi. A ať už jste či nejste fanouškem nového filmu mířícího do kin, můžete s námi tento víkend strávit.


Již za pár dní, na nás všechny čeká premiéra filmu Fantastická zvířata a kde je najít. A při této příležitosti se v našem hlavním městě bude konat i slet.
Tento slet bude rozdělen na dvě části. Na slet neoficiální a slet oficiální. Vezmeme to postupně:

Neoficiální část:

Kdy: středa 16. – pátek 18. listopadu
Kde: Praha (Žižkov)

Sraz: Sejdeme se ve středu ve večerních hodinách (ideálně mezi 18 a 19 hodinou). Na Pražském hlavním nádraží. Kdo nechce či nestihne dorazit ve středu, může dorazit ve čtvrtek kdykoliv během dne.
Program: Ve čtvrtek bude program dle slov Maddí dobrovolný. Je pro vás připravený HP tematický program na klubovně, můžete se projít po Praze a cokoliv dalšího, co uznáte za vhodné. Já připojuji informaci, že v klubovně je skříň plná deskových her, takže si myslím, že o zábavu je postaráno *mrkne* a nyní to nejdůležitější - Film. Náš cíl je kino Anděl, film, který začíná 20:40, a je to originál s titulky. Cena je pro studenty za 144 Kč a pro dospělé za 184 Kč Pokud nemáte lístky, určitě ještě nějaké seženete *mrkne*. Co se týče programu v pátek, opět bude ryze pohodový a klidný.

Více info: skupina na FB, zde
Pořadatel: Maddie Láskyplná, pište do SP veškeré příjezdy a dotazy ohledně filmu


Oficiální část:

Kdy: pátek 18. – neděle 20. listopadu
Kde: Praha (Žižkov)

Sraz: Pro ty, kteří do Prahy přijedou, až v pátek se bude konat ve večerních hodinách, ideálně mezi 17 a 18 hodinou.
Program: Pokud bude venku hezky, vyrazíme na procházku, zkusíme si třeba nafotit nějaké podzimní fotky a užít si venku. Abychom úplně nezlenivěli, ráda bych zařadila nějakou sportovní akci, zde mám jeden návrh, a to, že bychom mohli jako skupina vyrazit na Laser game. Takže, se k tomu prosím vyjádřete *usměje se* Můžeme i vyrazit do čajovny nebo, pokud by byl zájem, vyrazit na Žižkovskou věž. Jak je u mých sletů zvykem, tak nebudu nikoho do ničeho nutit, ale domluvíme se jako skupina, co budete chtít dělat. Pokud budeme líní, či nebude pěkné počasí, pak je v klubovně plná skříň deskových a jiných her, a tak bude o zábavu postaráno. A v sobotu třeba můžeme vyrazit někam, kde bude wifi a budeme sledovat zápas. Uvidíme, jak se domluvíme. Více informací jako obvykle bude v události na FB.

Pořadatel: Barbucha Kuřavová, piště s dotazy ohledně klubovny a přihlášky na oficiální část sletu.


Nyní něco navíc:
Pokud s námi chcete strávit celý prodloužený víkend, ale kino vás neláká, samozřejmě můžete přijet již ve středu či čtvrtek. A zatímco my budeme v kině, tak si uděláte nějaký svůj program.

Klubovna: Budeme přespávat v Praze 3, v klubovně oddílu TOM S.T.A.N. jedná se menší klubovnu, než na jakou jsme zvyklý např. z Brna. Popis klubovny: Jedná se o 2 místnosti s předsíní, sprchovým koutem, kuchyňkou a WC. Klubovna je vybavená vařičem, rychlovarnou konvicí, stolním tenisem, deskovými a jinými hrami. Co se týče wifi, tak zde si upřímně nepamatuji, jaká zde situace je. Klubovna wifi určitě nemá, ale hned vedle klubovny se nachází bar, a ten wifi má. Je možné, že někdo wifi z vedlejšího baru chytal, ale nejsem si tím naprosto jistá.

Finance: Cena za přespání v klubovně bude 50,- na noc. Tedy ti, co zde budou jen na neoficiální či jen oficiální část budou platit 100,-. Ti co zde budou chtít strávit celý prodloužený víkend, pak 200,-, dále budete potřebovat peníze na dopravu. Zde se budeme muset domluvit, kam všude budeme chtít cestovat. Samozřejmě dále peníze na jídlo, restaurace apod. ohledně dalších věcí se domluvíme později. Bližší a přesnější informace budou určitě na FB.

V případě jakýchkoliv dotazů využijte zde zmíněné sovy, či další komunikační kanály. Doufám, že se sejdeme v co největším počtu. *usměje se*

[Akt. známka: 2,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Autor: Barbucha Kuřavová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |