[ Webhosting profitux.cz ]
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
03.12.2018: Aktualizace sletů
Do archivu sletů byl přidán pražský "filmový" slet.

18.10.2018: Aktualizace sletů
Byla upravena pravidla pro organizaci sletů - nově již není třeba psát informační článek o připravovaném sletu zde do DV, neboť všechny potřebné informace pro účastníky budou uváděna striktně na EB v příslušné sekci.
Zajímavosti

* Vir zvaný Prozření II.

Vydáno dne 23. 11. 2017 13:53 (3120 přečtení)

Jak se dále vyvíjí situace mezi mudly?!

Právě se vracím z Rady pro výzkum mudlovského nevědomí (RPVMN) a popravdě, mám zdrcující zprávy! Původní teorie o téměř neškodném viru, který časem (jako vše průlomové v mudlovském světě) zanikne, se nyní zračí pod zcela jiným úhlem pohledu.

Vir začíná v mudlovském těle, po proniknutí první slupkou jejich nevědomí, mutovat a vytvářet jaký si transformační proces. Ponejprv to vypadá jako klasické mudlovské onemocnění. Na fyzické úrovni tedy jako bolesti hlavy, kloubů, narušený spánek, zvýšená únava, potíže se zažíváním a návaly pocení. Na straně psychiky pak deprese, apatie, nicota a stagnace. To vyvolává emoční propady. Mudlové to povětšinou ještě stále léčí postaru, tedy chemickými prostředky, což naštěstí brzdí celý proces transformace, která v poslední fázi vede ke změně DNA.

Pokud k tomuto dojde, je svět čar a kouzel skutečně ve vážném ohrožení. Při změně DNA se totiž automaticky rozšiřuje kapacita jejich vědomí! A tím se otevírají u mudlů schopnosti rovnající se kouzelníkům!!! Aby mohlo dojít k těmto procesům, je nutné, aby se mudlové za všech okolností udržovali v rovnováze, vnitřním klidu, a především v lásce ke všemu živému. To je v jejich situaci velice náročné, neboť se jim ve spánkových hladinách probouzejí vědomě jejich minulé inkarnace, prožitky a selhání a to je s ranním probuzením vhazuje do nerovnováhy, rozladěnosti či přímo nechuti začít nový den. Ztráta radosti, stejně jako strach, je skvělou brzdou procesu Znovuzrození v témže těle, a tak jen procházejí další vlnou emocí, která je bravurně spláchne o několik kroků zpět.

Výjimkou jsou ale mudlové, kteří se již dostali pod několik vrstev zapomnění a jdou neohroženě v plném vědomí přes tyto výzvy. U nich jsou již patrné i změny transformace na fyzickém těle. Rychlejší růst vlasů a nehtů, podivné světlo v očích, a hlavně snižující se tělesná teplota, a naopak zrychlující se tep srdce. Tím se dostávají do tzv. vědomého transu a získávají napojení nejen na jiné dimenze, ale především jsou schopni dostat se do svého Středu a pochopit tak proč jsou Teď a Tady a s jakým posláním sem přišli.

Utajovanou informací RPVMN je nyní spekulace, že časem by se mudlové mohli transformovat na úroveň kouzelníků a svět čar a kouzel by tedy měl být rozšířen po celé planetě. Otázkou zůstává, zda budou takového transformačního procesu mudlové schopni. Nebo zůstanou někde v mezi bodě, tedy v panice jejich ega, které vyvolá neskutečnou vnitřní sílu agresivity, mocenství, manipulace, kritiky, odsuzování a nenávisti?

Kam nyní spěje svět mudlů a jaký dopad to bude mít pro budoucnost nás všech?

Pro Denní Věštec
Berta Davis

Korekturu provedla Annabelle Fairy

[Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
Autor: Berta Davis | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |