Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice

Byly aktualizovány sekce "Historie" a "Pohár - jednotlivci" a "Pamětní síň".
Famfrpál

* Zmijozel dostal výprask od Nebelvíru

Vydáno dne 12. 05. 2018 17:18 (1761 přečtení)

28. dubna 2018 Nebelvírský kolejní tým porazil ve famfrpálovém zápase drtivě Zmijozelský kolejní tým. Hadi dostali nejen střelecký výprask, ale Lvi jim vyfoukli i zlatonku. Více info v článku.

V sobotu 28. dubna 2018 se uskutečnil v pořadí třetí zápas mezi kolejními týmy z Nebelvíru a Zmijozelu. Nebelvír ukázal, kdo je na hřišti pánem. Nad Zaměstnanci prohráli a museli si zlepšit reputaci jednoznačnou výhrou nad Zmijozelem výsledkem 390:0.

Za tým z Nebelvíru pod vedením odrážeče Mysteriouse Shadowa nastoupili na postu druhého odrážeče Ann Vouzrtová, na postu střelců Nina Pikeová, Rose de Villiers a James Oliver, který byl v 18:23:55 vystřídán Henrym Danielsem, k obručím se postavila Tereza Lother a zlatonku chytla na konci utkání Cathy Beedle.

Za kolejní tým Zmijozelu pod vedením chytačky Lenky Tsouhalové postavili střelci Bára Wolfová, kterou vystřídala v 18:38:16 Hannys Leistrová, Gabriel de Montanue a Aria Wolf, potlouky odráželi Percy Conel a Jane Vixen, a do branky se postavila Seleme Crimson .

Na to, že ve všech týmech byly všechny posty obsazené a na obou stranách se střídalo, zde byla jasná převaha Nebelvírských. Ti dokázali svému soupeři nasázet rekordní počet gólů v této sezóně, a to 24, a navíc i chytit zlatonku. Svému soupeři ani nedali šanci.

Přes takovou střelbu branek odrážeči spíš zaháleli, celkově rozdali pauzu na 1 hodinu 36 minut a 9 sekund. Většinu z tohoto času nastříleli Nebelvírští s 1 hodinou, 4 minutami a 35 sekund, zatímco Zmijozelský tým poslal hráče soupeře odpočívat na 31 minut a 34 sekund.

I zlatonka se vcelku nabízela vícekrát Nebelvíru, takže ani není pochyb, že ji Nebelvír po necelé hodině hry chytil. Zápas trval asi nejkratší dobu, hráči hráli přesně 53 minut od zahájení hry.

Za celý zápas jsme spatřili pouze dvě střídání. U Nebelvíru došlo v 18:23:55 k vystřídání střelců, konkrétně za Jamese Olivera nastoupil Henry Daniels. V 18:38:16, necelých čtvrt hodiny po střídání Nebelvírských střelců se střídalo i na druhé straně, na straně Zmijozelu. Tam se též střídalo na pozici střelců. Pomyslné žezlo tam převzala po Báře Wolfové Hannys Leistrová .

A v závěru opět přehled zápasu a malá statistika zápasu mezi Nebelvírem a Zmijozelem.

• Rose de Villiers, 240:0, 19:03:07

Zlatonku v tomto zápase chytla po 53 minutách hry Cathy Beedle, přidala svému týmu 150 bodů a upravila konečný skóre na 390:0.